!!! Aktuálně skladem přes 800 ks helem !!!

Úvodní stránka Doprava zboží

Doprava zboží

Cena a způsob dopravy

Prodávající dopravuje zboží kupujícímu firmou PPL. Volbu dopravy provádí zákazník v průběhu objednávky. Způsob dopravy může být následně změněn dohodou obou stran.

Doprava

Objednávka do 5000 Kč

Objednávka nad 5000 Kč

Osobní odběr Praha - 6

zdarma

zdarma

PPL - dobírka

119 Kč

zdarma

 

 

 

Doprava na Slovensko

Zásilky na Slovensko jsou zasílány na dobírku i při platbě převodem. Při objednávce zboží v hodnotě do 10000 Kč - platba převodem i formou dobírky činí poštovné 199 Kč. Při objednávce zboží v hodnotě 10000 Kč a více je doprava zdarma.

Česká pošta - Celá ČR - Platba dobírkou nebo převodem

Standardní doprava zboží prostřednictvím České pošty po celé republice. Zboží doručuje Česká pošta jako cenný pojištěný balík. Jestliže není adresát zastižen, zásilka je uložena na poště, kde je po následujících 14 dnů připravena k vyzvednutí. V případě nezastižení by měl zákazník najít ve schránce lísteček o uložení zásilky na poště. Nestane-li se tak do 3 dnů od potvrzeného odeslání zásilky, kontaktuje svoji poštu a podle vaší adresy se doptejte na uložení zásilky.

Nebude-li zásilka na poště, kontaktujte nás, pokusíme se zjistit, kde se balík nachází. Stačí napsat -mail nebo zavolat, rádi vám pomůžeme a na dotazy odpovíme.
Českou poštou umíme zasílat balíky domů i do zaměstnání. Stačí se domluvit (nejlépe připsat poznámku na konci objednávky).

Osobní odběr

Pro pohodlí našich zákazníků nabízíme možnost osobního odběru ve firemní centrále provozovatele. Vzhledem k centrálnímu skladu je však třeba pamatovat, že zboží je v místě osobního odběru připraveno teprve po vyzvání e-mailem nebo telefonem. Jestli potřebujete mít jistotu o přesném čase dostupnosti zboží, napište nám nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme a na dotazy odpovíme.
Osobní odběry jsou samozřejmě bez dalšího poplatku.

Ceny zboží a ceny dopravy

Zobrazované ceny v našem obchodě jsou čisté nákupní ceny za zboží s DPH. Není v nich započtena doprava. Doprava se účtuje při provedení objednávky, po potvrzení výběru produktů, ve druhém kroku. Cena za dopravu není k celkové ceně produktů automaticky připočítávána - je zobrazena po dokončení objednávky a v potvrzovacím e-mailu o vložení objednávky do systému.

Nahoru

 

Prodejna

GS PARK Racing
Bělohorská 77
169 00 Praha 6

Po - Pá: 9-18h (déle po tel. dohodě)
So - Ne: po telefonické dohodě

Zobrazit na mapě

Kontakty

+420 603 947 111

info@gspark.cz

EN DE

vytvořilo intencio